Przypomnij hasłoNewsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w sklepie i ofertach specjalnych, wypełnij formularz zgłoszenia:Lampa czołowa światłowodowa (diafragma)


Lampa czołowa światłowodowa (z diafragmą)

 

Światłowodowa lampa czołowa z regulacją plamki poprzez wycięcie części światła diafragmą. Lekka i wytrzymała. Świecąca jasnym i  równomiernym światłem z ostrymi wyrazistymi krawędziami plamki. Posiada możliwość regulacji obwodu i głębokości osadzenia czepca . Zapewnia to stabilne  mocowanie na głowie a tym samym komfort pracy nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Światłowód można podpiąć do fartucha specjalnym klipsem co pozwoli na jego większą stabilizację i zmniejszenie odczucia ciężkości nagłowia. Końcówka światłowodu może być przystosowana do dowolnego źródła światła halogenowego za dopłatą również do ksenonowego. Zasilana stacjonarnym źródłem światła o dużej mocy z płynną regulacją natężenia światla. Stosowana w diagnostyce przez stomatologów, laryngologów, weterynarzy i chirurgów do zabiegów lub operacji.Wykorzystywana do zastosowań w labolatoriach uniwersyteckich i szkolnych.Możliwość podpięcia lup powiększających

 

 

Dodatkowym atutem lampy jest płynna regulacja natężenia światła oraz możliwość zamocowania lup okularowych. Regulowana wielkość plamy światła pozwala na precyzyjne doświetlenie obserwowanego pola.

 

 

W zestawie:

 

- nagłowie z reflektorem

- światłowód 2,5m Ø4,8mm

- instrukcja obsługi

 

 

Opcjonalnie:

 

 

- wybrane źródło światła stacjonarnego

- dłuższy, krótszy bądź cieńszy światłowód

- lupy powiększające

 

 

Wszelkie pytania dotyczące oferty sprzętu medycznego prosimy kierować do Marcina Makal:

marcin@optec.pl

tel. 85 743 74 17,   85 878 16 10

 

 

Intensywność światła: w zależności od zastosowanego źródła światła
Temperatura barwowa: w zależności od zastosowanego źródła światła
Sugerowana odległość robocza: 420mm
Wielkość plamki (mm): 20 - 130
Waga: 526g

  


Pobierz plik:

KARTA ZAMÓWIENIA

Typ źródła światła:
na zamówienie
Aby sprawdzić cenę produktu, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu, która odblokuje sprzedaż na Twoim koncie. Jeśli takie uprawnienia już posiadasz, upewnij się, że jesteś zalogowany na swoim koncie.
Poleć znajomemu Drukuj opis

Podobne produkty


Lampa czołowa LED 3W KD-202 A-2

Lupy Galileusza